O firmie

Zakład sortowania i pakowania jaj KarEggs Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą mieszczącą się w południowej Wielkopolsce, która zajmuje się skupem i sprzedażą jaj.

W naszej ofercie znajdują się jaja z chowu klatkowego, ściółkowego, wolnego wybiegu, chowu ekologicznego oraz jaja przepiórcze.

Zaopatrujemy w nasze produkty rynek krajowy oraz zagraniczny w obrębie Unii Europejskiej. Jaja zapakowane w naszym zakładzie można znaleźć w znanych polskich sieciach marketów oraz hurtowni.

Cenimy sobie wysoką jakość i świeżość oferowanych przez nas produktów jak również rzetelną oraz solidną współpracę z naszymi dostawcami i odbiorcami.

Nasza oferta

 • Jaja z chowu klatkowego

  Jaja z oznaczeniem 3 PL to najpopularniejszy typ jaj na rynku. Jaja od kur hodowanych w systemie klatkowym charakteryzuje ogólna dostępność i atrakcyjna cena, oraz wysoka jakość.
 • Jaja z chowu ściółkowego

  Jaja chowu ściółkowego są oznaczone symbolem 2 PL. Pochodzą od kur hodowlanych w zamkniętych obiektach mających możliwość swobodnego poruszania się.
 • Jaja z wolnego wybiegu

  Jaja te oznaczone są symbolem 1 PL. Kury z takiego chowu w ciągu dnia mają stały dostęp do wybiegu i naturalnych pastwisk.
 • Jaja z chowu ekologicznego

  Jaja oznaczone są symbolem 0 PL. Kury utrzymywane w tym chowie oprócz dostępu do wolnego wybiegu są karmione ekologiczną karmą.
 • Jaja przepiórcze

  Są  to bardzo zdrowe jaja posiadające wiele składników odżywczych. Mogą je spożywać bez ograniczeń osoby posiadające alergię na białko jaja kurzego oraz z podwyższonym cholesterolem.